O nas

W związku z rozwojem działalności deweloperskiej, a także w celu ułatwienia komunikacji z naszymi klientami wprowadzamy nową markę T1 Deweloper, pod którą będą oferowane nasze kolejne inwestycje Deweloperskie.

o-nas-zdjecie

Budujemy z pasją

Przedsiębiorstwo „TYNKBUD-1” Sp. z o.o. od samego początku swojego istnienia, to znaczy od 1993 roku, stawia na budownictwo wysokiej jakości, wykonane z dużą dbałością o szczegóły. Od 2007 rozpoczyna również działalność deweloperską, która z sukcesem trwa do dziś. Specjalizacją firmy jest budowa osiedli mieszkaniowych. Jak do tej pory spółka ma na swoim koncie przekazanych ponad 4000 lokali mieszkalnych i usługowych na terenie aglomeracji warszawskiej. Inwestycje wykonywane pod marką T1 Deweloper są bezpieczną inwestycją, w szczególności dzięki realizacji projektów w oparciu o własne finansowanie i zabezpieczeniu ich mieszkaniowymi rachunkami powierniczymi.

DLACZEGO WARTO
NAM ZAUFAĆ?

Od początku naszej działalności pracujemy na opinię firmy, która jest w stanie podjąć się różnych wyzwań, gwarantując przy tym najwyższą jakość wykonania i kontrolę kosztów. Dokładamy starań, aby wybudowane przez nas obiekty były nie tylko funkcjonalne, ale też znakomicie wpisywały się w tkankę miasta. Równie ważna jest satysfakcja naszych Klientów ze współpracy z nami na każdym etapie, począwszy od podpisania umowy, aż do okresu rękojmi. Dlatego dbamy o to, aby proces przekazywania inwestycji odbywał się w komfortowej dla obu stron atmosferze i zachowaniem wszelkich niezbędnych formalności. W razie potrzeby, służymy fachową radą i pomocą.

Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji zrzeszającej rzetelne firmy deweloperskie oraz przestrzegającej Kodeksu Dobrych Praktyk PZFD.

28

LAT DOŚWIADCZENIA

4359

PRZEKAZANYCH MIESZKAŃ

76

ZAKOŃCZONYCH INWESTYCJI

Co wyróżnia markę T1?

DOŚWIADCZENIE ORAZ PŁYNNOŚĆ FINANSOWA

Zachowujemy płynność finansową. Potwierdzają to dokumenty finansowe i badania Biegłego Rewidenta.

WIELKOŚĆ FIRMY I KAPITAŁ

Kapitał T1 Deweloper jest w całości polski.

Nasz systematyczny i bezpieczny rozwój oparliśmy na niezmiennych od lat zasadach, które na trudnym warszawskim rynku budowlanym wyróżniają nas i stanowią o naszej sile.

  • Własna logistyka
  • Własna kadra techniczna
  • Własny sprzęt
  • Własne materiały
  • Samofinansowanie
  • Wew. program jakości