O nas

0
ZAKOŃCZONYCH INWESTYCJI
0
PRZEKAZANYCH MIESZKAŃ
0 lat
LAT DOŚWIADCZENIA

W związku z rozwojem działalności deweloperskiej, a także w celu ułatwienia komunikacji z naszymi klientami wprowadzamy nową markę T1 Deweloper, pod którą będą oferowane nasze kolejne inwestycje Deweloperskie.

o-nas-zdjecie

Budujemy z pasją

Przedsiębiorstwo „TYNKBUD-1” Sp. z o.o. od samego początku swojego istnienia, to znaczy od 1993 roku, stawia na budownictwo wysokiej jakości, wykonane z dużą dbałością o szczegóły. Od 2007 rozpoczyna również działalność deweloperską, która z sukcesem trwa do dziś. Specjalizacją firmy jest budowa osiedli mieszkaniowych. Jak do tej pory spółka ma na swoim koncie przekazanych ponad 4000 lokali mieszkalnych i usługowych na terenie aglomeracji warszawskiej. Inwestycje wykonywane pod marką T1 Deweloper są bezpieczną inwestycją, w szczególności dzięki realizacji projektów w oparciu o własne finansowanie i zabezpieczeniu ich mieszkaniowymi rachunkami powierniczymi.

DLACZEGO WARTO
NAM ZAUFAĆ?

Od początku naszej działalności pracujemy na opinię firmy, która jest w stanie podjąć się różnych wyzwań, gwarantując przy tym najwyższą jakość wykonania i kontrolę kosztów. Dokładamy starań, aby wybudowane przez nas obiekty były nie tylko funkcjonalne, ale też znakomicie wpisywały się w tkankę miasta. Równie ważna jest satysfakcja naszych Klientów ze współpracy z nami na każdym etapie, począwszy od podpisania umowy, aż do okresu rękojmi. Dlatego dbamy o to, aby proces przekazywania inwestycji odbywał się w komfortowej dla obu stron atmosferze i zachowaniem wszelkich niezbędnych formalności. W razie potrzeby, służymy fachową radą i pomocą.

Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji zrzeszającej rzetelne firmy deweloperskie oraz przestrzegającej Kodeksu Dobrych Praktyk PZFD.

logo-PZFD

Co wyróżnia markę T1?

DOŚWIADCZENIE ORAZ PŁYNNOŚĆ FINANSOWA

Zachowujemy płynność finansową. Potwierdzają to dokumenty finansowe i badania Biegłego Rewidenta.

WIELKOŚĆ FIRMY I KAPITAŁ

Kapitał T1 Deweloper jest w całości polski.

Nasz systematyczny i bezpieczny rozwój oparliśmy na niezmiennych od lat zasadach, które na trudnym warszawskim rynku budowlanym wyróżniają nas i stanowią o naszej sile.

  • Własna logistyka
  • Własna kadra techniczna
  • Własny sprzęt
  • Własne materiały
  • Samofinansowanie
  • Wew. program jakości