Roztocka

inwestycja-logo
Oddanie inwestycji

Budynek gotowy R.

Dostępnych mieszkań

1

inwestycja-zdjecie

Inwestycja:

Roztocka

Poziom:

Dostępne:

Zarezerwowane:

  • 1-pokojowe
  • 2-pokojowe
  • 3-pokojowe
  • 4-pokojowe
  • 5-pokojowe

PROSTOTA I NOWOCZESNOŚĆ

ROZTOCKA to piąta inwestycja marki T1 Deweloper usytuowana na Pradze Południe.
Ten niewielki, zawierający zaledwie dwadzieścia mieszkań projekt wyróżnia prostota i nowoczesność. Budynek posiada garaż podziemny, w którym dla wygody mieszkańców zlokalizowane są również komórki lokatorskie.
Aby stworzyć mieszkańcom przyjazny, kameralny klimat, na każdej kondygnacji znajdują się jedynie cztery mieszkania.
Budynek położony jest w ciekawej, w pełni ukształtowanej infrastrukturze miejskiej – bliskość przedszkoli, szkół, sklepów i parków jest jego dużym atutem.
 
info-zdjecie
Roztocka1
Roztocka2
Roztocka3
Roztocka4
Roztocka5

Tabela mieszkań

Zaawansowane

WYBIERZ UDOGODNIENIA (opcjonalnie)

Mieszkanie Metraż Liczba pokoi Piętro Status
Roz--LM-17 74.45 m 2 3 pokoje Piętro 4 Zarezerwowany zapytaj o ofertę

Nie znalazłeś
mieszkania dla siebie?

601 88 66 88

601 88...

pokaż numer

Lokalizacja

ROZTOCKA – to kolejny kameralny budynek znajdujący się w świetnie skomunikowanej części Pragi Południe. Liczne linie autobusowe i tramwajowe ułatwią komunikację, zapewniając wygodne połączenie z każdą częścią miasta oraz sprawny przejazd do Śródmieścia. Jest to dom, którego mieszkańcy mają wszystko na wyciągnięcie ręki- zieleń, place zabaw, centra handlowe. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z położonego nieopodal placu zabaw z prawdziwą sygnalizacją świetlną. W niewielkiej odległości znajduje się Park Leśnika, centrum handlowe KING CROSS oraz PROMENADA a także LM i Castorama. Praga Południe to dzielnica,  która dynamicznie się rozwija. Wciąż pojawiają się tu modne kawiarnie i intensywnie rozwija się część usługowa.
Jest to miejsce dla Ciebie jeśli cenisz sobie dobrą komunikację, dostęp do sklepów, usług, przedszkoli i szkół – Mieszkaj wygodnie na Roztockiej!
 

IDEALNA DLA MŁODEJ RODZINY

Inwestycję tę szczególnie polecamy młodym, dynamicznym osobom oraz rozwojowym rodzinom. Układ mieszkań i komunikacja sprawiają, że jest to atrakcyjna oferta dla inwestorów, szukających mieszkań pod wynajem.  
ROZTOCKA to propozycja kierowana  do tych,  którzy cenią sobie komfort mieszkania w kameralnym domu i doskonale skomunikowanej lokalizacji.
Szybka komunikacja z centrum miasta możliwa jest zarówno tramwajami jaki licznymi autobusami a bliskość centrów handlowych KING CROSS PRAGA I PROMENADA zaoszczędzi czas przeznaczany na zakupy.
Mieszkania usytuowane na parterze posiadają własne ogródki,  zaś te na wyższych kondygnacjach balkony lub przeszklone loggie.
W ofercie znajdują się mieszkania zarówno z wydzieloną kuchnią, jak i z aneksem kuchennym.
 

MRP-zdjecie

BEZPIECZEŃSTWO FUNDUSZY NASZYCH KLIENTÓW

Rachunek powierniczy – dla bezpieczeństwa funduszy naszych klientów stworzyliśmy rachunek powierniczy, chroniący finanse naszych klientów do czasu oddania mieszkania do użytkowania.

Wysokość oraz terminy spełniania świadczeń pieniężnych przez naszych klientów są uwzględnione w szczegółowym harmonogramie płatności, ściśle powiązanym z harmonogramem realizacji kolejnych etapów inwestycji.

Wszelkich szczegółów dotyczących finansowania zakupu mieszkania udzielą Państwu pracownicy Biura Sprzedaży.

Tu będziesz szczęśliwy