Ostrobramska 130

inwestycja-logo
Oddanie inwestycji

SPRZEDANE R.

Dostępnych mieszkań

0

inwestycja-zdjecie

Inwestycja:

Ostrobramska 130

Poziom:

Dostępne:

Zarezerwowane:

  • 1-pokojowe
  • 2-pokojowe
  • 3-pokojowe
  • 4-pokojowe
  • 5-pokojowe

Szeroki wybór mieszkań

W budynku znajdują się 52 mieszkania z garażem podziemnym i komórkami lokatorskimi. Szeroki wybór metraży od 29 do 85 m2 sprawia, że jest to idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jaki singli. Mieszkania zostały zaprojektowane w ten sposób, by stanowiły kuszącą ofertę także dla osób poszukujących inwestycji kapitału. Na parterze budynku znajdować się będzieniewielki lokal usługowy. Nowoczesna architektura, szlachetne barwy tego kameralnego domu,a przede wszystkim szybka komunikacja do Śródmieścia i szeroka oferta rekreacyjna powodują,  że jest to miejsce zapewniające komfort, wypoczynek i relaks. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek będzie ogrodzony i monitorowany.

info-zdjecie
Ostrobramska 1301
Ostrobramska 1302
Ostrobramska 1303
Ostrobramska 1304

Tabela mieszkań

WYBIERZ UDOGODNIENIA (opcjonalnie)

Mieszkanie Metraż Liczba pokoi Piętro Status

Nie znalazłeś
mieszkania dla siebie?

601 88 66 88

601 88...

pokaż numer

Lokalizacja

OSTROBRAMSKA130 – to projekt zlokalizowany po prawej stronie Wisły, nieopodal prestiżowej części Pragi – Saskiej Kępy. Doskonale skomunikowany z centrum stolicy. Bogata infrastruktura. W okolicy mieszkań znajdują się sklepy spożywcze, przychodnie, banki, centra handlowe (Promenada, Gocław, Galeria Grochów), klimatyczne kawiarnie, kluby fitness, bazarek (10 minut pieszo od lokalizacji projektu), gdzie znajdziemy świeże, ekologiczne produkty dla najbardziej wymagających. Dostęp do tych usług bez wątpienia zapewnia wysoki komfort życia. OSTROBRAMSKA130 to przyjazna lokalizacja także dla rodzin z dziećmi, które będą miały zapewniony szeroki wybór szkół i przedszkoli. Ścieżki rowerowe są świetnym rozwiązaniem dla rowerzystów i rolkarzy – amatorów aktywnego spędzania czasu. Oddalone o około 15 minut pieszo jeziorko Balaton z rozbudowanymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych umili rodzinne spacery. Połączenia autobusowe, tramwajowe jak i planowane linie metra skrócą czas podróży do pracy, szkoły czy na spotkanie ze znajomymi

Styl i nowoczesny design

OSTROBRAMSKA130  to nasza czwarta kameralna inwestycja na Pradze – dzielnicy, która wciąż zachwyca na nowo.
Szeroki wybór mieszkań! Idealne metraże dla singli i rodzin z dziećmi 29-85m2. Nowoczesny design. Klasyczna kolorystyka i liczne przeszklenia to idealna propozycja dla budynku mieszkalnego. Mieszkania z dużymi tarasami i panoramicznym widokiem na centrum stolicy to nasza propozycja zlokalizowana pod adresem OSTROBRAMSKA130.
Kameralny projekt.
Piękne, ustawne mieszkania na Pradze – możesz je znaleźć na rynku, ale czy w kameralnym budynku? Tak! OSTROBRAMSKA130 jest takim projektem.
Bogata infrastruktura miejska.
Centra handlowe, sklepy, szkoły, przedszkola, klimatyczne kawiarnie i ścieżki rowerowe na wyciągnięcie ręki.

MRP-zdjecie

BEZPIECZEŃSTWO FUNDUSZY NASZYCH KLIENTÓW

Rachunek powierniczy – dla bezpieczeństwa funduszy naszych klientów stworzyliśmy rachunek powierniczy, chroniący finanse naszych klientów do czasu oddania mieszkania do użytkowania.

Wysokość oraz terminy spełniania świadczeń pieniężnych przez naszych klientów są uwzględnione w szczegółowym harmonogramie płatności, ściśle powiązanym z harmonogramem realizacji kolejnych etapów inwestycji.

Wszelkich szczegółów dotyczących finansowania zakupu mieszkania udzielą Państwu pracownicy Biura Sprzedaży.

Tu będziesz szczęśliwy

BIURO SPRZEDAŻY

ul. KAWCZA 32 LOK. NR 1

Poniedziałek - Piątek
9.00 - 18.00

Sobota
9.00 - 15.00
Każdy dzień po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

Tę ofertę obejrzało: 111 osób