Dom na Styrskiej

inwestycja-logo
Oddanie inwestycji

2019 R.

Dostępnych mieszkań

8

inwestycja-zdjecie

Inwestycja:

Dom na Styrskiej

Poziom:

Dostępne:

Zarezerwowane:

  • 1-pokojowe
  • 2-pokojowe
  • 3-pokojowe
  • 4-pokojowe
  • 5-pokojowe

Z dbałością o detale

DOM NA STYRSKIEJ to kolejny nowy projekt realizowany na Pradze Południe- Gocławku. DOM NA SYRSKIEJ to propozycja dla wszystkich wielbicieli kameralnej zabudowy. DOM NA STYRSKIEJ został zaprojektowany w ze szczególną dbałością o komfort przyszłych właścicieli. Jest to mały, przyjazny mieszkańcom  budynek, w którym znajduje się jedynie 12 mieszkań.  DOM NA STYRSKIEJ to propozycja dla osób,  które cenią sobie spokój, kameralność i zielone otoczenie. 
Budynek usytuowany jest w sąsiedztwie inwestycji APARTAMENY ZAPŁCZANA oraz LIWIECKA 20- których ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
info-zdjecie
Dom na Styrskiej1
Dom na Styrskiej2
Dom na Styrskiej3

Tabela mieszkań

Zaawansowane

WYBIERZ UDOGODNIENIA (opcjonalnie)

Mieszkanie Metraż Liczba pokoi Piętro Status
STYR--LM-03 85.45 m 2 3 pokoje Parter Wolny zapytaj o ofertę
STYR--LM-04 65.63 m 2 3 pokoje Piętro 1 Zarezerwowany zapytaj o ofertę
STYR--LM-05 88.82 m 2 4 pokoje Piętro 1 Zarezerwowany zapytaj o ofertę
STYR--LM-06 67.65 m 2 3 pokoje Piętro 1 Wolny zapytaj o ofertę
STYR--LM-07 37.10 m 2 1 pokoje Piętro 1 Zarezerwowany zapytaj o ofertę
STYR--LM-09 63.00 m 2 2 pokoje Piętro 2 Wolny zapytaj o ofertę
STYR--LM-10 37.10 m 2 1 pokoje Piętro 2 Wolny zapytaj o ofertę
STYR--LM-12 101.68 m 2 4 pokoje Piętro 3 Wolny zapytaj o ofertę

Nie znalazłeś
mieszkania dla siebie?

601 88 66 88

601 88 ...

pokaż numer

Lokalizacja

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej lokalizacja- świetnie skomunikowana z centrum miasta. Okolica charakteryzuje się dużą ilością zieleni i szybkim połączeniom z Centrum miasta zarówno środkami komunikacji miejskiej jak i samochodem. W sąsiedztwie spacerować można w Parku im. Leśnika, gdzie mieszkańcy będą mogli aktywie wypoczywać dzięki przestrzeniom dla dzieci oraz plenerowej siłowni. W zasięgu ręki mieszkańców znajduje się w CH KING CROSS PRAGA i PROMENADA, CASTORAMA, LEROY MERLIN, pizzerie, place zabaw, przedszkola. Inwestycja DOM NA STYRSKIEJ znajduje się na Gocławku przy ulicy Styrskiej- 7 km od centrum miasta.

Elegancja w kameralnym wydaniu

DOM NA STYRSKIEJ  to elegancki, kameralny budynek, w którym zaprojektowanych zostało jedynie 12 mieszkań. Dom posiada 3 pietra oraz kondygnację podziemną. Dla przyszłych mieszkańców oferujemy także garaże w budynku i komórki lokatorskie.
W budynku znajduje się winda. Na piętrze zlokalizowane są tylko 2-3 mieszkania.
W dbałości o optymalne wykorzystanie przestrzeni każde z mieszkań charakteryzuje się niepowtarzalnym i wyjątkowo przemyślany układem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań 1,2,3 oraz 4 pokojowych. W projekcie DOM NA STYRSKIEJ oferujemy mieszkania o metrażach 35m2-97m2.

MRP-zdjecie

BEZPIECZEŃSTWO FUNDUSZY NASZYCH KLIENTÓW

Rachunek powierniczy – dla bezpieczeństwa funduszy naszych klientów stworzyliśmy rachunek powierniczy, chroniący finanse naszych klientów do czasu oddania mieszkania do użytkowania.

Wysokość oraz terminy spełniania świadczeń pieniężnych przez naszych klientów są uwzględnione w szczegółowym harmonogramie płatności, ściśle powiązanym z harmonogramem realizacji kolejnych etapów inwestycji.

Wszelkich szczegółów dotyczących finansowania zakupu mieszkania udzielą Państwu pracownicy Biura Sprzedaży.

Tu będziesz szczęśliwy