Dom na Styrskiej

inwestycja-logo
Oddanie inwestycji

Budynek Gotowy R.

Dostępnych mieszkań

1

inwestycja-zdjecie

Inwestycja:

Dom na Styrskiej

Poziom:

Dostępne:

Zarezerwowane:

  • 1-pokojowe
  • 2-pokojowe
  • 3-pokojowe
  • 4-pokojowe
  • 5-pokojowe

Z dbałością o detale

DOM NA STYRSKIEJ to kolejny nowy projekt realizowany na Pradze Południe- Gocławku. DOM NA SYRSKIEJ to propozycja dla wszystkich wielbicieli kameralnej zabudowy. DOM NA STYRSKIEJ został zaprojektowany w ze szczególną dbałością o komfort przyszłych właścicieli. Jest to mały, przyjazny mieszkańcom  budynek, w którym znajduje się jedynie 12 mieszkań.  DOM NA STYRSKIEJ to propozycja dla osób,  które cenią sobie spokój, kameralność i zielone otoczenie. 
Budynek usytuowany jest w sąsiedztwie inwestycji APARTAMENY ZAPŁCZANA oraz ROZTOCKA, których ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
info-zdjecie
Dom na Styrskiej1
Dom na Styrskiej2
Dom na Styrskiej3
Dom na Styrskiej4
Dom na Styrskiej5

Tabela mieszkań

WYBIERZ UDOGODNIENIA (opcjonalnie)

WyŚWIETLANIE WYNIKÓW:
Lokal nr STYR--LM-07
Mieszkanie Piętro 1 1 pokoje
Metraż:
37.10 m 2
Zarezerwowany
mieszkanie metraż liczba pokoi piętro status
STYR--LM-07 37.10 m 2 1 pokoje Piętro 1 Zarezerwowany zapytaj o ofertę

Nie znalazłeś
mieszkania dla siebie?

601 88 66 88

601 88...

pokaż numer

BIURO SPRZEDAŻY

ul. Styrska 13A lok. nr 7

Poniedziałek - Piątek
9.00 - 17.00

Sobota
9.00 - 15.00
Każdy dzień po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

Lokalizacja

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej lokalizacja- świetnie skomunikowana z centrum miasta. Okolica charakteryzuje się dużą ilością zieleni i szybkim połączeniom z Centrum miasta zarówno środkami komunikacji miejskiej jak i samochodem. W sąsiedztwie spacerować można w Parku im. Leśnika, gdzie mieszkańcy będą mogli aktywie wypoczywać dzięki przestrzeniom dla dzieci oraz plenerowej siłowni. W zasięgu ręki mieszkańców znajduje się w CH KING CROSS PRAGA i PROMENADA, CASTORAMA, LEROY MERLIN, pizzerie, place zabaw, przedszkola. Inwestycja DOM NA STYRSKIEJ znajduje się na Gocławku przy ulicy Styrskiej- 7 km od centrum miasta.

Elegancja w kameralnym wydaniu

DOM NA STYRSKIEJ  to elegancki, kameralny budynek, w którym zaprojektowanych zostało jedynie 12 mieszkań. Dom posiada 3 pietra oraz kondygnację podziemną. Dla przyszłych mieszkańców oferujemy także garaże w budynku i komórki lokatorskie.
W budynku znajduje się winda. Na piętrze zlokalizowane są tylko 2-3 mieszkania.
W dbałości o optymalne wykorzystanie przestrzeni każde z mieszkań charakteryzuje się niepowtarzalnym i wyjątkowo przemyślany układem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań 1,2,3 oraz 4 pokojowych. W projekcie DOM NA STYRSKIEJ oferujemy mieszkania o metrażach 35m2-97m2.

MRP-zdjecie

BEZPIECZEŃSTWO FUNDUSZY NASZYCH KLIENTÓW

Rachunek powierniczy – dla bezpieczeństwa funduszy naszych klientów stworzyliśmy rachunek powierniczy, chroniący finanse naszych klientów do czasu oddania mieszkania do użytkowania.

Wysokość oraz terminy spełniania świadczeń pieniężnych przez naszych klientów są uwzględnione w szczegółowym harmonogramie płatności, ściśle powiązanym z harmonogramem realizacji kolejnych etapów inwestycji.

Wszelkich szczegółów dotyczących finansowania zakupu mieszkania udzielą Państwu pracownicy Biura Sprzedaży.

Tu będziesz szczęśliwy

Tę ofertę obejrzało w tym tygodniu: 12 osób