inwestycja-logo
Oddanie inwestycji

BUDYNEK GOTOWY R.

Dostępnych mieszkań

0

inwestycja-zdjecie

Inwestycja:

Poziom:

Dostępne:

Zarezerwowane:

  • 1-pokojowe
  • 2-pokojowe
  • 3-pokojowe
  • 4-pokojowe
  • 5-pokojowe

Zamieszkaj wśród zieleni

Józefów Park Apartamenty, to wyjątkowa inwestycja składająca się z sześciu 3-kondygnacyjnych budynków. Budynki zostały zaprojektowane przez miejscowych architektów i elementami nawiązują do pięknych świdermajerów charakterystycznych dla terenów tzw. linii otwockiej.

 W każdym budynku dla komfortu mieszkańców znajduje się zaledwie 6 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach. Inwestycja ta posiada szeroki wybór mieszkań 4-pokojowych. Dzięki temu jest idealna dla rodzin z dziećmi. Znajdują się w niej także mieszkania 2,3 czy 5-pokojowe, więc każdy ma szansę znaleźć dla siebie wymarzone mieszkanie. Lokale na parterze posiadają przynależne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach balkony oraz loggie. Każdy budynek wyposażony jest w windę oraz garaż podziemny. Łącznie w inwestycji znajduje się 36 przestronnych apartamentów. Można śmiało powiedzieć, że jest to inwestycja skąpana w zieleni. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczony jest ogrodzony teren zielony, gdzie znajdować się będzie ogród oraz plac zabaw.

Nowe mieszkania Józefów. Nowe apartamenty Józefów. Bezpośrednio. Józefów rynek pierwotny. Józefów Park mieszkania. Park Józefów apartamenty. Apartamenty Józefów T1. Apartamenty Józefów Polna.
 
info-zdjecie
Józefów1
Józefów2
Józefów3
Józefów4
Józefów5
Józefów6
Józefów7
Józefów8
Józefów9
Józefów10
Józefów11
Józefów12
Józefów13
Józefów14
Józefów15
Józefów16
Józefów17
Józefów18
Józefów19
Józefów20

Tabela mieszkań

WYBIERZ UDOGODNIENIA (opcjonalnie)

WyŚWIETLANIE WYNIKÓW:
mieszkanie metraż liczba pokoi piętro status

Nie znalazłeś
mieszkania dla siebie?

601 88 66 88

601 88...

pokaż numer

BIURO SPRZEDAŻY

Józefów, ul. Polna 7A lok. nr 1

W celu umówienia wizyty w inwestycji Józefów Park Apartamenty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

tel. 601 88 66 88

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w Józefowie przy zbiegu ulic Polnej i Ogrodowej. Jest to same centrum miasta, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli doskonały dostęp do pełnej infrastruktury. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się zarówno przedszkola, szkoły podstawowe oraz średnie jak i też pełna oferta lokali gastronomicznych i sklepów. Należy podkreślić, że samo miasto Józefów otoczone jest przepięknymi lasami sosnowymi, a bliskość takich terenów zielonych jak Mazowiecki Park Krajobrazowy czy trzech rezerwatów przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder sprawiają, że jest to miejsce idealne dla osób ceniących bliskość zieleni i natury. Natomiast dzięki bliskości stacji kolejowej PKP Józefów ( 300 m) , oraz węzła POW ( 4km) można w szybki sposób dostać się choćby do centrum Warszawy.
 

MRP-zdjecie

BEZPIECZEŃSTWO FUNDUSZY NASZYCH KLIENTÓW

Rachunek powierniczy – dla bezpieczeństwa funduszy naszych klientów stworzyliśmy rachunek powierniczy, chroniący finanse naszych klientów do czasu oddania mieszkania do użytkowania.

Wysokość oraz terminy spełniania świadczeń pieniężnych przez naszych klientów są uwzględnione w szczegółowym harmonogramie płatności, ściśle powiązanym z harmonogramem realizacji kolejnych etapów inwestycji.

Wszelkich szczegółów dotyczących finansowania zakupu mieszkania udzielą Państwu pracownicy Biura Sprzedaży.

Tu będziesz szczęśliwy

Tę ofertę obejrzało w tym tygodniu: 18 osób